Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Pośladki bum-bum
Judyta N.
Sala fitness / 45 min
Zdrowy Kręgosłup
Judyta N.
Sala fitness / 45 min
LOWER BODY&ABS
Judyta N.
SHAPER / 45 min
9:00
Smart Start
Siłownia / 30 min
UPPER BODY&ABS
Judyta N.
SHAPER / 45 min
Smart Start
Siłownia / 30 min
SHAPER DOUBLE SHOT
Magda O
SHAPER / 45 min
Interval
Marta G.
Sala fitness / 45 min
Zumba
Andrzej Z.
Sala fitness / 45 min
Tabata
Judyta N.
Sala fitness / 45 min
Smart Pump
Maciek M.
Sala fitness / 45 min
10:00
BPU
Magda O
Sala fitness / 45 min
TBC
Marta G.
Sala fitness / 45 min
Bike Interval
Maciek M.
Indoor Cycling / 45 min
11:00
SMART ROLL
Maciek M.
Sala fitness / 45 min
16:00
Step&Shape
Marta G.
Sala fitness / 45 min
STEP FUN
Kasia P.
Sala fitness / 45 min
PŁASKI BRZUCH
Alicja
Sala fitness / 45 min
STEP FUN
Kasia P.
Sala fitness / 45 min
17:00
Zumba
Katarzyna M.
Sala fitness / 45 min
PŁASKI BRZUCH
Marta G.
Sala fitness / 45 min
Zdrowy Kręgosłup
Judyta N.
Sala fitness / 45 min
Stretching
Kasia P.
Sala fitness / 45 min
Pośladki bum-bum
Karolina G.
Sala fitness / 45 min
LOWER BODY&ABS
Magda O
SHAPER / 45 min
FULL BODY&ABS
Alicja
SHAPER / 45 min
18:00
UPPER BODY&ABS
Tomek N.
SHAPER / 45 min
LOWER BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
LOWER BODY&ABS
Magda O
SHAPER / 45 min
Smart Start
Siłownia / 30 min
SALSATION
Karolina G.
Sala fitness / 45 min
BPU
Magda O
Sala fitness / 45 min
Zumba
Dorota
Sala fitness / 45 min
Smart Pump
Tomek N.
Sala fitness / 45 min
UPPER BODY&ABS
Tomek N.
SHAPER / 45 min
UPPER BODY&ABS
Maciek M.
SHAPER / 45 min
Smart Start
Siłownia / 30 min
Smart Start
Siłownia / 30 min
Smart Start
Siłownia / 30 min
GT Compact
Magda O
Sala fitness / 45 min
Bike Interval
Judyta N.
Indoor Cycling / 45 min
19:00
FULL BODY&ABS
Tomek N.
SHAPER / 45 min
Pośladki bum-bum
Natalia K.
Sala fitness / 45 min
FULL BODY&ABS
Judyta N.
SHAPER / 45 min
LOWER BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
Strong Nation
Andrzej Z.
Sala fitness / 45 min
GT Strength
Magda O
Sala fitness / 45 min
Cross Training
Przemek
Sala OCR / 45 min
Step&Shape
Magda O
Sala fitness / 45 min
BPU
Dominika T.
Sala fitness / 45 min
Bike basic
Maciek M.
Indoor Cycling / 45 min
UPPER BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
Bike Mix Class
Tomek N.
Indoor Cycling / 45 min
Bike Interval
Tomek N.
Indoor Cycling / 45 min
Cross Training
Łukasz
Siłownia / 55 min
20:00
Smart Pump
Tomek N.
Sala fitness / 45 min
Stretching
Natalia K.
Sala fitness / 45 min
GT Core
Magda O
Sala fitness / 45 min
FULL BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
Zumba
Andrzej Z.
Sala fitness / 45 min
Bike Interval
Kamila
Indoor Cycling / 45 min
Bike Mix Class
Tomek N.
Indoor Cycling / 45 min
Interval
Dominika T.
Sala fitness / 45 min
Bike Interval
Tomek N.
Indoor Cycling / 45 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF