Grafik

Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Boot Camp
Maciek M.
Sala fitness / 55 min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Judyta N.
Sala fitness / 55 min
9:00
SMART START
Siłownia / 30 min
UPPER BODY&ABS
Judyta N.
SHAPER / 45 min
SMART START
Siłownia / 30 min
SHAPER DOUBLE SHOT
Magda O.
SHAPER / 45 min
TRENING OBWODOWY
Marta G.
Sala fitness / 55 min
SMART ROLL
Maciek M.
Sala fitness / 55 min
STEP FUN
Kasia P.
Sala fitness / 55 min
Tabata
Judyta N.
Sala fitness / 55 min
SMART PUMP
Maciek M.
Sala fitness / 55 min
10:00
BPU
Magda O.
Sala fitness / 55 min
TBC
Marta G.
Sala fitness / 55 min
BIKE INTERVAL
Maciek M.
Indoor Cycling / 55 min
11:00
SMART ROLL
Maciek M.
Sala fitness / 55 min
16:00
BODY WORKOUT
Marta G.
Sala fitness / 55 min
STEP FUN
Kasia P.
Sala fitness / 55 min
JOGA
Marta N.
Sala fitness / 55 min
17:00
Zumba
Kasia M.
Sala fitness / 55 min
PŁASKI BRZUCH
Marta G.
Sala fitness / 55 min
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Judyta N.
Sala fitness / 55 min
PŁASKI BRZUCH
Kasia P.
Sala fitness / 55 min
POŚLADKI BUM BUM
Karolina G.
Sala fitness / 55 min
18:00
UPPER BODY&ABS
Tomek N.
SHAPER / 45 min
LOWER BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
LOWER BODY&ABS
Magda O.
SHAPER / 45 min
SMART START
Siłownia / 30 min
SALSATION
Karolina G.
Sala fitness / 55 min
BPU
Magda O.
Sala fitness / 55 min
SMART START
Siłownia / 30 min
SMART PUMP
Tomek N.
Sala fitness / 55 min
FULL BODY&ABS
Tomek N.
SHAPER / 45 min
SMART START
Siłownia / 30 min
TRENING OBWODOWY
Weronika
Sala fitness / 55 min
SMART START
Siłownia / 30 min
GT COMPACT
Magda O.
Sala fitness / 55 min
BIKE INTERVAL
Judyta N.
Indoor Cycling / 55 min
19:00
FULL BODY&ABS
Tomek N.
SHAPER / 45 min
POŚLADKI BUM BUM
Weronika
Sala fitness / 55 min
FULL BODY&ABS
Judyta N.
SHAPER / 45 min
LOWER BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
Zumba
Andrzej Z.
Sala fitness / 55 min
GT STRENGTH
Magda O.
Sala fitness / 55 min
CROSS TRAINING
Przemek
Sala OCR / 55 min
STEP&SHAPE
Magda O.
Sala fitness / 55 min
BPU
Dominika T.
Sala fitness / 55 min
UPPER BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
BIKE MIX CLASS
Tomek N.
Indoor Cycling / 55 min
BIKE MIX CLASS
Tomek N.
Indoor Cycling / 55 min
BIKE INTERVAL
Piotr M.
Indoor Cycling / 55 min
CROSS TRAINING
Łukasz
Siłownia / 55 min
20:00
SMART PUMP
Tomek N.
Sala fitness / 55 min
JOGA
Marta N.
Sala fitness / 55 min
GT CORE
Magda O.
Sala fitness / 55 min
UPPER BODY&ABS
Kasia P.
SHAPER / 45 min
STRONG NATION
Andrzej Z.
Sala fitness / 55 min
Tabata
Dominika T.
Sala fitness / 55 min
BIKE INTERVAL
Tomek N.
Indoor Cycling / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF