Smart Gym - Katowice 4 Wieże

map
ikona

Sauna

ikona

Strefa oldschool

ikona

Parking

Klub zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej 212 to pierwszy klub fitness sieci Smart Gym otwarty w Katowicach. Obiekt rozpoczął działalność 7 sierpnia 2017 r. Początkowo powierzchnia klubu wynosiła 1900 m², jednak z powodu dużego zainteresowania miejscem i rosnącej frekwencji, zdecydowaliśmy się na ...

Zobacz stronę O klubie i dowiedz się więcej.

O klubie

Tworzymy przestrzeń, w której każdy, kto chce zadbać o ciało, kondycję i samopoczucie, znajdzie dla siebie miejsce. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz i chcesz zobaczyć, jak wyglądają zajęcia fitness, czy masz już wieloletnie doświadczenie w treningu kulturystycznym, sylwetkowym, wytrzymałościowym bądź innego rodzaju, nasza zlokalizowana w Katowicach siłownia spełni Twoje wymagania. Również pod względem finansowym, ponieważ zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny karnetów i pojedynczych wejść.

Atrakcyjne ceny i profesjonalne wyposażenie

Poza tym, że gwarantujemy atrakcyjne stawki, uznajemy także karty i pakiety sportowe takie jak np. Medicover Sport czy MultiSport. Innym korzystnym i nastawionym na oczekiwania Klubowiczów udogodnieniem stosowanym przez nasze kluby fitness i siłownie w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Gliwicach i Zabrzu jest możliwość zakupienia w niskiej cenie krótkoterminowych karnetów, np. na 28 dni, jak również długoterminowych na 364 dni.

Korzystaj z nowoczesnego i świetnie utrzymanego sprzętu oraz odpowiednio wyposażonych przestrzeni, dzięki którym wykonasz najróżniejsze treningi. Kulturystyka, trójbój, podnoszenie ciężarów, ćwiczenia mobilnościowe i rozciągające, kondycyjne, a może typu fitness? Nasza siłownia jest przystosowana do najróżniejszych aktywności!

Bogata oferta zajęć grupowych

Organizujemy też zajęcia grupowe zorientowane na kształtowanie wielu umiejętności i realizację rozmaitych celów, począwszy od sylwetkowych, poprzez siłowe, skończywszy na ogólnosprawnościowych. Bogaty katalog zajęć pozwala trafić w potrzeby i oczekiwania wielu Klubowiczów każdej płci oraz niezależnie od doświadczenia i sprawności fizycznej. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem proponowanym przez naszą siłownię i klub fitness w Katowicach zlokalizowany w budynku przy ul. Chorzowskiej 212.

Pierwszy raz w Smart Gym

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów i dowiedz się więcej!

Zobacz poradnik