DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI I POMÓŻ MIESZKAŃCOM UKRAINY!

Data dodania: 2022-02-25

Atak Rosji na Ukrainę stał się dramatycznym faktem, nad którym nie możemy przejść obojętnie. Drodzy Klubowicze oraz Pracownicy z Ukrainy – jesteśmy z Wami! Sieć Fitness Platinium i sieć Smart Gym wraz z Pomagam.pl prowadzą zbiórkę pieniędzy na rzecz Ukraińców poszkodowanych działaniami wojennymi. Jeżeli możesz i chcesz się do nas przyłączyć, zróbmy to razem!

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/smartplatinium

Cała zebrana kwota zostanie przekazana na organizację „Nasz Wybór”, która działa na rzecz Ukraińców w Polsce od 2014 roku. Zarówno organizacja „Nasz Wybór”, jak i Pomagam.pl będą czuwać nad podziałem środków i informować o sposobie ich wydatkowania.

W ramach podziękowania za Wasze wsparcie, osoby które dokonają wpłaty na powyższy cel, mogą skorzystać w sobotę i niedzielę (26-27.02), z darmowego wstępu do każdego z naszych klubów.  Wystarczy okazać Smart Asystentowi wiadomość e-mail z potwierdzeniem wpłaty.

Jak jeszcze możesz pomóc?

W naszych klubach prowadzona jest także zbiórka m.in. artykułów higienicznych, ubrań, żywności z długim terminem ważności. Zebrane rzeczy zostaną przekazane mieszkańcom Lwowa, na prośbę mera tego miasta. Listę potrzebnych artykułów znajdziecie tutaj.

Już wiele razy wspólnie pokazywaliśmy, jak wielką mamy siłę! W tej szczególnej sytuacji nie możemy pozostać obojętni.

Dziękujemy za każde słowo czy gest wsparcia dla naszych sąsiadów!

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Напад Росії на Україну став драматичним фактом, який ми не можемо поминути та стати осторонь. Шановні члени та співробітники клубу з України – ми з вами! Мережа Fitness Platinium і Smart Gym разом з Pomagam.pl збирають кошти для українців, які постраждали від війни. Якщо ви можете і хочете приєднатися до нас, давайте зробимо це разом!

Посилання на збір коштів: https://pomagam.pl/smartplatinium

Вся зібрана сума буде передана організації «Nasz Wybór», яка працює для українців у Польщі з 2014 року. При цьому організація «Nasz Wybór» та Pomagam.pl будуть стежити за розподілом коштів та повідомляти про можливість їх витрачання.

Як подяку за підтримку люди, які зробили пожертву на вищевказану мету, можуть скористатися безкоштовним входом до кожного з наших клубів у суботу та неділю (26-27 лютого). Все, що вам потрібно зробити, це показати Smart асистентy електронний лист із підтвердженням оплати.

Як ще можна допомогти?

Наші клуби також збиратимуть, серед іншого, предмети гігієни, одяг, продукти харчування з довгим терміном зберігання. Зібрані речі передадуть львів’янам на прохання міського голови цього міста. Перелік необхідних речей можна знайти тут.

Ми разом неодноразово показували, скільки в нас сили! У цій особливій ситуації ми не можемо залишатися байдужими.

Дякуємо за кожне слово чи жест підтримки наших сусідів!

Pierwszy raz
w Smart Gym?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów.

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Obserwuj nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: