Dni otwarte w SmartGym Katowice Załęże

Data dodania: 2023-03-17

Przyjdź na dni otwarte 25- 26 marca i skorzystaj z bezpłatnego wstępu do Smart Gym Katowice Załęże ŚKF.  Nasz klub mieści się w Centrum Handlowym Załęże (ul. Bocheńskiego 69), na poziomie +1. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 6:00-23:00, weekend: 8:00-22:00.

W programie Dni Otwartych:

25.03.2023 (sobota)

 • 10:00-12:00 ( Strefa wejścia ) – Est Clinic – konsultacje kosmetologiczne
 • 10:00-13:00 ( Strefa Power/Funkcjonalna ) Warsztaty Kalisteniczne
 • 12:00-15:00 ( Strefa wejścia ) Konsultacje fizjoterapeutyczno-treningowe z Łukaszem Cieślikiem
 • 15:00-17:00 ( Strefa Alternatywnej Rozgrzewki ) Turniej Ping-Pong’a

26.03.2023 (niedziela)

 • 12:00-16:00 ( Strefa wejścia ) – Treningi personalne z Kamilem Garbacikiem
 • 12:00-14:00 ( Strefa Eleiko®) – Zawody w wyciśnięciu jak największej ilości powtórzeń z 50% ciężaru własnego ciała
 • 14:00-16:00 ( Strefa Funkcjonalna ) – Zawody w podciąganiu na ilość powtórzeń
 • 19:00-21:;00 (Strefa Funkcjonalna) – Konsultacje treningowe z trenerem Hrubym

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Obowiązują zapisy: tel. 32 723 24 04 lub przez wiadomość prywatną na Facebooku

Jesteś ciekaw, co jeszcze mamy do zaoferowania? To dopiero początek! Przyjdź, skorzystaj z bezpłatnego wejścia i sprawdź nas! A jeśli Ci się spodoba, mamy dla Ciebie specjalną ofertę na zakup karnetu w niższej cenie! 🙂

W klubie Smart Gym Katowice Załęże ŚKF na 2400 m2 powierzchni treningowej znajdziesz:

 • Strefę Cardio – bieżnie, rowerki, orbitreki i inne maszyny, na których poprawisz kondycję, wytrzymałość, spalisz tłuszcz lub rozgrzejesz się przed treningiem. To jedna z podstawowych stref, więc wyposażyliśmy ją w dużą ilość sprzętu. Czeka na ciebie kilkadziesiąt różnych maszyn – nie musisz kończyć na samych bieżniach.
 • Strefę Alternatywnej Rozgrzewki – koniec z nudną rozgrzewką! U nas czeka na Ciebie alternatywna wersja znienawidzonego cardio. Wystarczy, że udasz się do Smart Asystenta po paletki i piłeczkę i możesz rozpocząć emocjonującą grę w ping ponga. Świetnie przygotuje Cię to do treningu, a nutka rywalizacji zmotywuje do działania.
 • Strefę ELEIKO® – wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt do trójboju i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
 • Strefę Power – miejsce przeznaczone dla profesjonalistów, którzy w czasie treningów wykorzystują naprawdę duże ciężary. Stworzona także z myślą o osobach trenujących trójbój siłowy. Wyposażona jest w sprzęt najwyższej klasy: pomost ciężarowy, konstrukcję do trójboju, zawodniczą ławkę do wyciskania.
 • Strefę Core – trening mięśni brzucha to nie tylko brzuszki. A dbać trzeba też o cały „core”, czyli środek ciała, mięśnie głębokie tułowia, których zadaniem jest stabilizowanie kręgosłupa. To ważne zadanie, więc i strefa jest odpowiednio wyposażona. Można w niej nie tylko wyrzeźbić brzuch, ale też popracować nad mięśniami głębokimi i wzmocnić korpus.
 • Strefę Funkcjonalną – trening funkcjonalny składa się z ćwiczeń przypominających ruchy, jakie wykonujemy w życiu codziennym: sięganie, unoszenie, podnoszenie, wchodzenie po schodach… Jest dość intensywny, a tempo zazwyczaj szybkie. Dzięki niemu wzmocnisz mięśnie i wyrzeźbisz je, poprawisz koordynację, wydolność, gibkość, ale przy tym twoje mięśnie zbytnio się nie rozbudują.
 • Strefę Wolnych Ciężarów – wolne ciężary to między innymi hantle o różnym ciężarze (nawet do 50 kg!), a także sztangi, tzw. brama do wykonywania przysiadów i ławki. To wszystko, czego potrzeba do wykonania pełnego, zaawansowanego treningu siłowego.
 • Strefę Maszyn Izotonicznych – znajdziesz tam podstawowe maszyny, dzięki którym wykonasz trening siłowy całego ciała. Są idealne dla osób zaczynających dopiero przygodę z tego typu ćwiczeniami, więc zanim wskoczysz na wolne ciężary – zatrzymaj się właśnie tam. Zapewnią ci bezpieczeństwo, są też (mimo skomplikowanej nazwy) naprawdę bardzo proste w obsłudze. Kiedy opanujesz już specyficzne ruchy, możesz przejść np. do strefy maszyn półwolnych.
 • Strefę Maszyn Półwolnych – jest połączeniem maszyn izotonicznych z wolnymi ciężarami, wykorzystujemy tam obciążenie w postaci talerzy jednak trening jest w pełni bezpieczny. Możemy tutaj przećwiczyć tor ruchu jaki będziemy musieli zachować przy wolnych ciężarach, a więc jest to dobre wprowadzenie. Trening w tej strefie sprawdzi się zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych, które potrzebują bodźca w postaci dużego ciężaru, ale nie mają możliwości pracy z partnerem asekurującym.
 • Strefę Kobiet – miejsce przeznaczone wyłącznie dla przedstawicielek płci pięknej. Wyposażone jest we wszystko, czego potrzeba do wykonania podstawowego treningu. To odosobniona, wydzielona strefa, gdzie w warunkach nieco bardziej intymnych każda kobieta może spokojnie poćwiczyć. Znajdzie się tam m.in. podstawowa maszyna siłowa, zestaw hantli, kettlebells i sporo akcesoriów do ćwiczeń.
 • Salę Fitness – zajęcia grupowe to element, bez którego nie można mówić o „pełnej ofercie” w klubie fitness. U nas (oczywiście w cenie karnetu!) znajdziesz te najlepsze, wybrane ze względu na swoją skuteczność oraz… walory rozrywkowe. Tak, tak, bo fitness powinien być też dobrą zabawą! Korzystaj z nich bez żadnych ograniczeń. Na zajęcia obowiązują zapisy. Harmonogram zajęć dostępny tutaj.
 • Saunę i Strefę Chill – zajrzyjcie do sauny, gdy po intensywnym treningu potrzebujecie chwili relaksu i wyciszenia. Przy okazji oczyścicie organizm z toksyn, także same plusy. W weekendy sauna czynna jest od 10:00 do 19:30.

Pierwszy raz
w Smart Gym?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów.

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Obserwuj nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: