DZIEŃ SIŁOWNI – WEŹ UDZIAŁ W ZAWODACH I WYGRAJ ROWER!
Data dodania: 2022-09-29
SMART GYM OGŁASZA DZIEŃ 10 PAŹDZIERNIKA DNIEM SIŁOWNI! ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI!
Z tej okazji przygotowaliśmy: darmowy wstęp dla każdego, maratony fitness, konkurencje sportowe oraz zawody, w których do wygrania jest m.in. ROWER!
To będzie wyjątkowy dzień!
Kiedy: 10 października (poniedziałek)
Gdzie: wszystkie kluby Smart Gym
Wstęp: darmowy
Zapisy: Zapisy na zawody sportowe telefoniczne, osobiste i przez fb
Rezerwacja miejsca na maratony fitness od 3.10 w Panelu Klienta.
HARMONOGRAM DNIA SIŁOWNI
WYKRĘĆ JAK NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW I WYGRAJ ROWER!
JAK WYGRAĆ ROWER? W ciągu 10 minut przejedź jak najwięcej kilometrów na rowerze stacjonarnym.
Czujesz, że to konkurencja dla Ciebie? Zgłoś się do Smart Asystenta i wykręć jak najwięcej kilometrów na specjalnie oznaczonym rowerze.
KIEDY:
- 5 PAŹDZIERNIKA| KWALIFIKACJE
Kwalifikacje odbędą się 5 października we wszystkich klubach Smart Gym, w godzinach 7:00-21:00. Wybierzemy jedną osobę z każdego klubu z najlepszym wynikiem oraz 6 dodatkowych osób z wszystkich klubów, które przejechały najwięcej kilometrów w ciągu 10 minut. Osoby te wezmą udział w zawodach i powalczą o zwycięstwo – ROWER o wartości ponad 2000 zł!
- 10 PAŹDZIERNIKA| ZAWODY ORAZ DEKORACJA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW
Finał zawodów odbędzie się 10 października w klubie Smart Gym Katowice Roździeńskiego o godzinie 19:00.
Regulamin zawodów tutaj
ZAWODY W WIELOKROTNYM WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC
KONKURENCJA: Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc o wadze połowy masy własnego ciała. Liczy się jak największa ilość powtórzeń wykonanych w czasie 2 minut.
KATEGORIE: Zawody odbędą się w kategorii kobiet i mężczyzn.
KIEDY:
- 6 PAŹDZIERNIKA| KWALIFIKACJE
Kwalifikacje odbędą się 6 października we wszystkich klubach Smart Gym, w godzinach 8:00-10:00 oraz 17:00-20:00. Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb. Wybierzemy trzy osoby z najlepszym wynikiem z każdego klubu (w kategorii kobiet i mężczyzn), które wezmą udział w zawodach i powalczą o zwycięstwo.
- 10 PAŹDZIERNIKA| ZAWODY ORAZ DEKORACJA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW
Zawody odbędą się 10 października w klubie Smart Gym Katowice 4 Wieże (w Strefie Kota) w godzinach 17:00-20:00. Po zawodach odbędzie się dekoracja najlepszych zawodników oraz wręczenie nagród.
NAGRODY:
KATEGORIA I KOBIETY
- I miejsce: Voucher o wartości 1400 zł na pakiet zabiegów modelujących sylwetkę w Estetic Point Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
- II miejsce: Voucher o wartości 500 zł na zabieg modelujący na ciało w Estetic Point Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
- III miejsce: Voucher o wartości 250 zł na zabieg modelujący na ciało w Estetic Point Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii
KATEGORIA II MĘŻCZYŹNI
- I miejsce: Bon podarunkowy o wartości 100 zł do Smart Gym, torba sportowa Smart Gym
- II miejsce: Bon podarunkowy o wartości 70 zł do Smart Gym, powerbank Smart Gym
- III miejsce: Bon podarunkowy o wartości 50 zł do Smart Gym, workoplecak Smart Gym
Regulamin zawodów tutaj.
Dzień Siłowni w Smart Gym Ruda Śląska
TURNIEJ W CYMBERGAJA (godz. 17:00-19:00)
WYTRZYMAŁOŚCIOWE TRIO (przez cały dzień)
- Zwis na drążku
- Krzesełko
- Plank
Wygrywa osoba, która wykonana wszystkie trzy ćwiczenia w najdłuższym czasie. Przerwy nie są wliczane.
KONSULTACJE TRENINGOWE
godz. 16:00-20:00, trener: Joanna Haśnik
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
MARATON TANECZNY
godz. 19:00-21:00, prowadzący: Andrzej Zuber
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta
Dzień Siłowni w Smart Gym Gliwice Politechnika
SKOK W DAL (godz. 9:00-11:00 oraz 15:00-17:00)
Wygrywa osoba, która uzyska najdłuższą odległość. Zawodnik ma trzy próby skoku.
WSPINACZKA PO LINIE (godz. 12:00-14:00 oraz 17:00-19:00)
Wygrywa osoba, która jak najszybciej wespnie się po linie i dotknie konstrukcji, do której lina jest przyczepiona (ok. 3,5 m wysokości).
KONSULTACJE DEPILCONCEPT
godz. 17:30-19:30, Konsultantki odpowiedzą na pytania dotyczące depilacji laserowej.
MARATON SALSATION
godz. 17:00-19:00, prowadząca: Karolina Grychnik
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta
Dzień Siłowni w Smart Gym Gliwice Kolberga
TOR Z PRZESZKODAMI (godz. 10:00-12:00 oraz 18:00-20:00)
Wygrywa osoba, która przejdzie tor po wyznaczonej konstrukcji crossfitowej w jak najkrótszym czasie.
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (godz. 16:00-17:00)
KONSULTACJE TRENINGOWE
godz. 16:00-20:00, trener: Jakub Grajdek
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
MARATON BIKE
godz. 19:00-21:00, prowadzący: Maciek Mróz
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta
Dzień Siłowni w Smart Gym Katowice Roździeńskiego
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (od godz. 15:00)
KONSULTACJE TRENINGOWE
godz. 10:00-16:00, trener: Kamil Węgrzynowicz
godz. 16:00-21:00, trener: Robert Budziak
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
WARSZTATY Z KSZTAŁTOWANIA POŚLADKÓW
godz. 18:00, prowadzący: Kamil Węgrzynowicz (trener personalny)
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
WIELKI FINAŁ ZAWODÓW „WYKRĘĆ JAK NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW I WYGRAJ ROWER” (godz. 19:00)
MARATON STEP FUN
godz. 19:15-21:15, prowadząca: Katarzyna Piekarz
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta
Dzień Siłowni w Smart Gym Zabrze Arena
TOR Z PRZESZKODAMI (OCR) (godz. 16:00-19:00)
Wygrywa osoba, która pokona tor OCR w jak najkrótszym czasie. Każde dotknięcie ziemi (+3 sekundy). Rywalizacja w dwóch kategoriach (kobiet i mężczyzn). Każdy z uczestników ma dwa podejścia.
RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ (godz. 19:00-21:00)
Wygrywa osoba, która uzyska najdłuższą odległość.
WARSZTATY Z AKROBATYKI
godz. 13:00-15:00, prowadząca: Miriam Lachowicz
Podczas warsztatów będzie można nauczyć się podstaw akrobatyki m.in. poprawnego wykonywania przewrotów
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
KONSULTACJE TRENINGOWE
godz. 16:00-19:00, prowadzący: Kamil
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
KONSULTACJE FIZJOTERAPEUTYCZNE
godz. 16:00-19:00, prowadzący: Kamil (fizjoterapeuta)
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
MARATON GT
godz. 18:00-20:00, prowadząca: Magda Orszulik
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta
Dzień Siłowni w Smart Gym Katowice Wodospady
KONKURENCJA NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM (godz. 16:00-19:00)
Wygrywa osoba, która w ciągu minuty pokona jak największą odległość na ergometrze wioślarskim. Rywalizacja w dwóch kategoriach (kobiet i mężczyzn).
PRZECIĄGANIE LINY (godz. 14:00)
Konkurencja drużynowa (dwuosobowe drużyny)
PODSTAWY BOKSU (WYKŁAD)
godz. 15:00-16:00, prowadząca: Łucja
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
KONSULTACJE TRENINGOWE
godz. 10:00-13:00, trenerzy: Paulina Górka i Kuba Nowak
godz. 13:00-15:00, trener: Jan Korzeniowski
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
KONSULTACJE FIZJOTERAPEUTYCZNE
godz. 15:00-18:00, prowadzący: Bartosz Zaleski oraz Bartłomiej Paździor (fizjoterapeuci)
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
MARATON TRX/TABATA
godz. 18:00-20:00, prowadząca: Asia Kozubek
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta
Dzień Siłowni w Smart Gym Katowice 4 Wieże
TOR SPRAWNOŚCIOWY (godz. 14:00-20:00)
- 10x pajacyk
- 1x przewrót w przód
- 1x długość drabinki koordynacyjnej
- 1x przewrót w tył
- 10x skok przez skakankę na jednej nodze
- 15x przysiad z kettlebells
- Wiosłowanie przez 1 minutę na wioślarzu
- 6x skok przez płotki
Wygrywa osoba, która pokona tor w najkrótszym czasie.
KONSULTACJE TRENINGOWE
10.10 (godz. 9:00-11:00 oraz 16:00-18:00), trener: Adam Rzetecki
10.10 (godz. 14:00-16:00), trener: Mateusz Kajzer
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
STOISKO DEPILCONCEPT (godz. 16:00-17:30)
STOISKO PERFECT LOOK CLINIC (godz. 16:00-18:00)
WIELKI FINAŁ ZAWODÓW W WIELOKROTNYM WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC (godz. 17:00-20:00)
MARATON BUTT FACTORY
godz. 19:30-21:00, prowadząca: Marta Garba
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta
Dzień Siłowni w Smart Gym Katowice Załęże ŚKF
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (godz.16:00-18:00)
SKOK W DAL (godz. 12:00-14:00)
Wygrywa osoba, która uzyska najdłuższą odległość. Zawodnik ma trzy próby skoku.
KONSULTACJE TRENINGOWE
godz. 14:00-17:00, trenerzy: Paulina Górka i Kuba Nowak
Zapisy telefoniczne, osobiste i przez fb.
DEGUSTACJA ODŻYWEK BIAŁKOWYCH PRZYGOTOWANA PRZEZ STREFĘ GLADIATORÓW (godz.16:30-20:00)
MARATON TRENING OBWODOWY
godz. 18:00-20:00, prowadzący: Marcin Engel
Zapisy od 3.10 w Panelu Klienta