Przerwa wakacyjna - Smart Gym Katowice Załęże ŚKF

Drodzy Klubowicze,

od 10 lipca przez okres wakacyjny klub Smart Gym Katowice Załęże ŚKF, przy ul. Bocheńskiego 69, będzie nieczynny.

Z powodu niskiej frekwencji w klubie, zdecydowaliśmy na pewien czas wstrzymać jego działanie. Wiemy, że będzie Ci brakować treningów w naszym klubie, ale to tymczasowe rozwiązanie, które pomoże nam przetrwać okres wakacyjny i wrócić do Ciebie silniejszymi za jakiś czas.

Nie zwalniamy tempa! Nadal możesz korzystać z pozostałych klubów Smart Gym i nie tracić formy! Zapraszamy do trzech pozostałych naszych klubów w Katowicach: Smart Gym Katowice 4 Wieże, Smart Gym Katowice Wodospady oraz Smart Gym Katowice Roździeńskiego (czynny 24/7).

W ramach naszej oferty, możesz odebrać plecak Smart Gym. Zbierz 10 pieczątek (1 pieczątka za 1 trening dziennie), a gadżet będzie Twój. Dowiedz się więcej, kliknij.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i widzimy się niebawem! Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Jeśli masz pytania, napisz do naszego Biura Obsługi Klienta na bok@smartgym.club

Do zobaczenia wkrótce,
Zespół Smart Gym