Zobacz jak wygląda ŚKF

28 października miało miejsce ważne wydarzenie! Śląski Klub Fitness został otwarty! To dla nas ważna chwila, ponieważ ŚKF jest pierwszym klubem na Śląsku, który swoim wystrojem i aranżacją mocno nawiązuje do śląskiej kultury.

Oczywiście jak przystało na siłownię Smart Gym, klub jest wyposażony w najlepszy sprzęt do wykonywania treningów. Zajęcia na sali fitness są stworzone z myślą o osobach początkujących jak i tych zaawansowanych.

W ŚKF możesz poćwiczyć w strefach:

 • Core
 • Funkcjonalnej
 • Cardio
 • ELEIKO
 • Power
 • Core
 • Wolnych Ciężarów
 • Maszyn Półwolnych
 • Maszyn Izotonicznych
 • Kobiet
 • oraz na Sali Fitness

Dzięki temu masz możliwość wykonać zróżnicowany trening spełniający Twoje wymagania. Śląski Klub Fitness to w pełni zagospodarowana przestrzeń o powierzchni 2400 m2. W każdej strefie treningowej znajduje się sprzęt najwyższej klasy, abyś mógł mieć poczucie, ze jesteś w profesjonalnej siłowni, dzięki której zbudujesz solidną formę. Sporą niespodzianką dla naszych Klubowiczów jest strefa Alternatywnej Rozgrzewki, w której znajdują się trampoliny. Możesz tam dać upust swoim emocjom i jednocześnie świetnie rozgrzać mięśnie się przed treningiem. Dla wszystkich, którzy po treningu marzą o tym, aby chwilę odpocząć w odprężającym miejscu – mamy propozycję! Sauna sucha, to miejsce które przyniesie ukojenie zmęczonym mięśniom.

ŚKF to także piękne i nietypowe aranżacje wnętrz. Staraliśmy się podkreślić w nich mocno, że kultura śląska jest dla nas inspirująca i motywująca do działania. Kolorystyka jaka panuje wewnątrz klubu to czerń i biel, a akcenty miedziane oraz ceglane uzupełniają całość. Uważamy, że do takiego miejsca chętnie się wraca, ponieważ stworzony w nim klimat nastraja do aktywności i ciężkiej pracy nad swoimi możliwościami fizycznymi.

Jeśli chcesz zobaczyć jak ćwiczy się w śląskim stylu – zapraszamy! Nasi Smart Asystenci oprowadzą Cię po siłowni, abyś mógł poznać ją jak najlepiej. Zapamiętaj ten adres: ul. Bocheńskiego 69, Katowice.

Polub nas na Facebook’u

 

A tak wygląda klub: