MOC ATRAKCJI DLA CIEBIE!

30 lipca świętuj z nami otwarcie nowej części klubu w Smart Gym Katowice 4 Wieże!

Zapoznaj się z harmonogramem i atrakcjami jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

KONSULTACJE TRENERSKIE

7:00-11:00 – Łukasz Makioła

Łukasz ukończył licencjat na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym, ze specjalizacją: Trening w Otyłości i w Chorobach Przewlekłych.

Obecnie student ostatniego roku magisterki na AWF Katowice, na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową, ze specjalizacją: Trener Przygotowania Motorycznego.

11:00-13:00 Paulina Górka

Paulina jest trenerem personalnym i licencjonowanym dietetykiem klinicznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zdrowy styl życia, sposób odżywiania i aktywność fizyczna od zawsze budziły jej zainteresowanie. Praca to jej pasja. Kontynuuje studia na kierunku dietetyki jednocześnie pracując na siłowni. Prowadzi indywidualne treningi z podopiecznymi, zajęcia grupowe oraz treningi online. Prywatnie oprócz treningów siłowych kocha jogę. Nie propaguje skrajności, zawsze stara się zrozumieć i nauczać zdrowego podejścia.

16:00-18:00 – Tomasz Kropidłowski

Tomasz to trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent wychowania fizycznego z państwowymi uprawnieniami trenera. Od 2005 roku czynnie realizuje się w swym zawodzie. Wielki pasjonat sportu oraz zdrowego i aktywnego stylu życia połączonego z odpowiednim odżywianiem. Prywatnie jest fanem sylwetkowego aspektu w treningach. Sam jednak nie ogranicza się uprawiając kilka dyscyplin sportowych, od gier zespołowych po indywidualne. Zimą fan snowboardu. Jak sam o sobie mówi, jest typem praktyka, a doświadczenie z aktywnością w różnorodnych dyscyplinach pozwala mu przelewać swoją wiedzę na podopiecznych, stosując sprawdzone metody. Uważa, że każdy może osiągnąć swój cel, a jedyne czego potrzebuje to odpowiedniego planu działania i determinacji.

16:00-19:00 – Daria Bednarek (Konsultacje tylko dla kobiet)

Daria jest na początku swojej ścieżki zawodowej. Brała udział w szkoleniach na instruktora fitness oraz ukończyła kurs trenera personalnego, organizowanego przez PZTP. Pasjonuje się sportem i daje z siebie 100% w trakcie ćwiczeń. Kocha jak sport wpływa na samopoczucie oraz jak pomaga doskonalić sylwetkę.

17:00-19:00 – Aleksandra Olechowska

Ola specjalizuje się w treningu siłowym kobiet. Prowadzi też zajęcia fitness wzmacniające.

Prywatnie studentka AWF na kierunku fizjoterapia.

Ponadto:

16:00 – Wykład Michała Polniaka, autora książki „Coraz lepszy trener”

Tematyka wykładu: (Prawie) Wszystko, Co Powinieneś Wiedzieć o Rozgrzewce.

Pośród uczestników wykładu zostanie wylosowana jedna osoba, która bezpłatnie otrzyma książkę.

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest podanie swojego adresu e-mail. Losowanie odbędzie się ok. 17:00-17:30. Wszyscy, którzy zostawią swojego e-maila otrzymają bezpłatnie od autora książki mini poradnik o metodach przyspieszenia regeneracji między treningami oraz mini kurs mailowy w tematyce treningowej.

A dla wszystkich Klubowiczów mamy też specjalny rabat! 30 lipca w naszym klubie będzie można zakupić książkę w promocyjnej cenie 60 zł.

16:00-17:00DepilConcept

Konsultacje – Dowiedz się więcej na temat depilacji laserowej.

Osoby biorące udział w konsultacjach mają szansę otrzymać voucher do DepilConcept na depilacje laserową.

17:00-20:00 – Barber Shop Brzytwa – pokaz barberski.

Możliwość skorzystania z darmowego strzyżenia dla wylosowanych osób.

Barbershop Brzytwa powstał z myślą o facetach. Ich domeną jest klasyczne fryzjerstwo męskie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie profesjonalnie zajmą się Twoją brodą, zarostem i fryzurą lepiej nie mogłeś trafić!

17:00-21:00 – Estera Safarian – pokaz makijażu

Estera jest młodą wizażystką, która pracuje w oparciu o nowoczesne techniki tworzenia makijażu i znająca aktualne trendy. Krok po kroku pokaże Ci, jak wykonać olśniewający i długotrwały make-up.
Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy z artystami muzycznymi,
w teledyskach, na sesjach fotograficznych beauty z modelkami jak i pracy z indywidualnymi klientkami.

18:00-21:00 X Fit

Degustacja odżywek białkowych, przedtreningówek i przekąsek.

19:00 – Zawody w Wyciskaniu Wielokrotnym połowy masy ciała.

Gość specjalny i sędzia zawodów – Sebastian Kot. Więcej informacji tutaj

W dniach 30-31 lipca, kupując dwa karnety OPEN w klubie Smart Gym Katowice 4 Wieże możesz zgarnąć torbę sportową, idealną na każdy trening! Spiesz się, do rozdania mamy tylko 100 toreb!

Szczegóły promocji tutaj