Ważne! Klub Smart Gym Gliwice Kolberga nieczynny przez okres wakacyjny

Drogi Klubowiczu,

od 2 lipca przez okres wakacyjny klub Smart Gym Gliwice Kolberga, przy ul. Kolberga 41 będzie nieczynny.

Z powodu niskiej frekwencji w klubie, zdecydowaliśmy na pewien czas wstrzymać jego działanie. Wiemy, że będzie Ci brakować treningów w naszym klubie, ale to tymczasowe rozwiązanie, które pomoże nam przetrwać okres wakacyjny i wrócić do Ciebie silniejszymi za jakiś czas. Nie zwalniamy tempa!

Nadal możesz korzystać z pozostałych klubów Smart Gym i nie tracić formy! Zapraszamy do najbliższego – Smart Gym Gliwice Politechnika, ul. Łużycka 16. Jest to klub, który od 1.07 ponownie będzie czynny 24h na dobę.
W ramach naszej oferty, możesz odebrać plecak Smart Gym. Zbierz 10 pieczątek (1 pieczątka za 1 trening dziennie), a gadżet będzie Twój. Więcej dowiesz się tu.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i widzimy się niebawem! Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Jeśli masz pytania, napisz do naszego Biura Obsługi Klienta na bok@smartgym.club

Do zobaczenia wkrótce,

Zespół Smart Gym