Smart Gym Gliwice Kolberga - zobacz co się zmieni!

Łatwo nie było, ale mamy to! Projekt rozbudowy został zatwierdzony i jeszcze w październiku 2021 ruszamy z pracami remontowymi! Tak, tak, wiemy, że tęsknicie – my za Wami też! 😍 Jeszcze chwile nasz klub pozostanie zamknięty, ale już teraz zobaczcie, jakie nowości szykujemy dla Was od stycznia/lutego 2022:

Aż 2660 m2 powierzchni, a na niej 4 nowe strefy:

 • strefa BUTT FACTORY – strefa wyposażona w ruchome schody StairMaster oraz specjalne ławki do wykonywania ćwiczeń, takich jak hip thrust czy przysiad bułgarski i akcesoria, dzięki którym wzmocnisz mięśnie pośladków, uda i brzuch!
 • Studio SHAPER – studio treningowe, jakiego jeszcze nie było! Trening Shaper został opracowany specjalnie dla Smart Gym. Z oryginalnymi ćwiczeniami i muzyką skomponowaną specjalnie dla naszych Klubowiczów, wyjątkową atmosferą oraz masą kolorów! Zajęcia polegają na około pięciominutowych rundach interwałowych pomiędzy bieżnią, a ławeczką funkcjonalną. To doskonałe połączenie cardio (bieżnia) ze wzmacnianiem (ławeczka RAM BOX). Chcesz poznać kompletnie nową odsłonę treningu? W takim razie nowa strefa zajęć grupowych jest właśnie dla ciebie!
 • Cinema Cardio – sala kinowa z dużym ekranem. Podczas treningu cardio obejrzysz tu najciekawsze kinowe produkcje.
 • strefa boksu – w tej strefie znajdziesz worki treningowe, na których możesz udoskonalać swoje zdolności bokserskie.

Dodatkowo:

POZIOM 0

 • strefa ELEIKO®
 • strefa Oldschool
 • nowa strefa core
 • nowa i większa strefa funkcjonalna
 • nowa szatnia damska
 • nowa szatnia męska
 • sauna sucha
 • nowa sala fitness

POZIOM 1

 • nowa i większa strefa wolnych ciężarów
 • nowa i większa strefa kobiet
 • nowa strefa maszyn półwolnych
 • nowa strefa maszyn izotonicznych
 • nowa strefa cardio