Impreza i Before Party 6.10

Już 6 października zapraszamy na Wielką Imprezę w Klubie Endorfina w Katowicach. To pierwszy tego typu event dla wszystkich Klubowiczów Smart Gym, podczas którego nie zabraknie niespodzianek! Start imprezy o godzinie 22:00.

Specjalnie dla naszych Klubowiczów zagra gwiazda wieczoru: C-BooL. W programie także pokazy twerk oraz występ energetycznego zespołu THREE Harmony – mieszanki wokalu, saksofonu oraz przebojów serwowanych przez Dj-a.

Jednak zanim rozpoczniemy imprezę, zapraszamy Was na Before Party do klubu Smart Gym Katowice w godzinach od 20:00 do 22:00. Czekać będą na Was darmowe drinki, muzyka na żywo oraz bezpłatny przejazd limuzynami do klubu Endorfina. Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich za okazaniem zaproszenia i dokumentu tożsamości. Podwójne zaproszenia na imprezę są już dostępne we wszystkich klubach Smart Gym u Smart Asystentów. Nie zwlekaj – ilość zaproszeń ograniczona!

Nie jesteś jeszcze naszym Klubowiczem? Kup karnet online tutaj  i dołącz do społeczności Smart Gym.