WESPRZYJ SZLACHETNĄ PACZKĘ I KUP E-BOOK Z PRZEPISAMI NA PYSZNE DESERY!

W związku z otwarciem klubów sportowych Smart Gym ruszyła w klubach zbiórka potrzebnych rzeczy dla Pani Małgorzaty.
Z uwagi na obecnie panującą sytuację, ze względów bezpieczeństwa prosimy o przynoszenie tylko nowych rzeczy.
Kochani,
 
od 5 lat niezmiennie przyłączamy się do akcji Szlachetna Paczka i niesiemy pomoc potrzebującym Rodzinom! 🥰  Co roku prowadzona była zbiórka darów w naszych klubach, jednak obecna sytuacja nam na to nie pozwala.
 
Chcemy jednak w dalszym ciągu nieść pomoc, dlatego startujemy ze sprzedażą charytatywnych „pysznych e-booków”. W naszym e-booku znajdziecie 6 przepisów na pyszne desery, które z pewnością zadowolą niejedno podniebienie. 😋
 
Kupując e-book w cenie 9,99 zł niesiesz pomoc tym najbardziej Potrzebującym. Cały przychód ze sprzedaży e-booka zostanie przeznaczony na zakup niezbędnych rzeczy dla wybranej przez nas Rodziny → Lista potrzeb wybranej rodziny ←   Sprzedaż potrwa do 10 grudnia.
 
Poprzednie zbiórki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się kolejny raz spełnić marzenie wybranej Rodziny. 👇
 
✅ Komu pomagamy?
 
Pani Małgorzata jest 78-letnią optymistyczną i zawsze pragnącą pomagać innym kobietą. Już jako dziecko zawsze starała się pomóc mamie w domu, jak i w opiece nad swoim rodzeństwem. Kobieta ma trójkę dzieci, które się jednak od niej odwróciły, dlatego że spłaca długi po swoim zmarłym już mężu, który miał problemy z alkoholem. Pani Małgorzata ma trudną sytuację finansową – utrzymuje się ona z renty po zmarłym mężu, jednak część zabiera jej komornik, w związku z długami mężczyzny, dlatego otrzymuje ona jedynie 1190 zł, a po odliczeniu wydatków na mieszkanie, lekarstwa i spłatę kredytu, zaciągniętego na opał, zostaje jej 170 zł na życie. Kobieta pomimo trudności cały czas stara się patrzeć na życie optymistycznie, uwielbia rozmawiać i mieć kontakt z innymi ludźmi, przez niektórych jest nawet nazywana „babcią Gosią”. Jej pracowitość i chęć niesienia pomocy innym jest przeogromna. Jej marzeniem jest chęć jakiegokolwiek zainteresowania ze strony dzieci.
 
✅ Czego potrzebuje Pani Małgorzata?
 
👉 Żywność trwała: herbata, kawa, kasza, cukier, konserwy mięsne, ryż, makaron, olej, mąka, owoce i warzywa w puszkach. czekolada, herbatkiniki,
 
👉 Środki czystości: płyn do płukania, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów, domestos, jednorazowe podpaski urologiczne, proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło lub żel myjący, pasta do zębów,
 
👉 Odzież: sweter zimowy (rozmiar M/L). Najlepiej jakiś jasny z długim rękawem oraz bluzki letnie w jasnych kolorach (rozmiar M/L). Jeśli jest taka możliwość to najlepiej krótki i długi rękaw,
 
👉 Obuwie: ciepłe (domowe) kapcie (r. 36) oraz klapki do chodzenia po domu (r. 36),
 
👉 Materiały szkolne: krzyżówki, przybory do pisania,
 
👉 Wyposażenie mieszkania: ciepły koc, pościel 160 x 200 cm, prześcieradło, ręczniki,
 
👉 Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego: lodówka (obecna jest zepsuta. Najlepiej o wymiarach 170x60x65 cm), blender do własnoręcznie robionych soków,
 
👉 Inne potrzeby materialne: opał 1 tona,
 
👉Szczególne upominki: zegar ścienny lub kalendarz na 2021 rok
 
 
✅ Jak kupić charytatywny e-book?
 

1. Zaloguj się do panelu klienta https://panelklienta.smartgym.club/,

2. Wejdź w zakładkę SKLEP, wybierz swój klub MACIERZYSTY,

3. Wybierz produkt „PYSZNY E-BOOK”,

4. Przejdź do TWOJEGO KOSZYKA, a następnie PRZEJDŹ DO KASY,

5. Opłać zamówienie dostępną formą płatności,

6. Po zakupie w ciągu 2 dni roboczych otrzymasz e-booka, na adres mailowy PODANY PRZY REJESTRACJI w systemie.

 
Umowa sprzedaży e-booka stanowi umowę o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, a dostarczenie zakupionego e-booka za zgodą konsumenta następuje przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Dlatego też Platinium Wellness sp. z o.o. informuje, że konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży e-booka.