WAŻNA INFORMACJA DLA KLUBOWICZÓW SMART GYM GLIWICE KOLBERGA

Drogi Klubowiczu,

ze względu na pożar, który miał miejsce 5 września w saunie w Smart Gym Gliwice Kolberga, jesteśmy zmuszeni tymczasowo zamknąć klub. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej dokonać niezbędnego remontu i otworzyć klub na nowo.

W tym czasie prosimy Cię o wyrozumiałość i cierpliwość, a na treningi zapraszamy do pozostałych naszych lokalizacji, w tym do klubu całodobowego Smart Gym Gliwice Politechnika (ul. Łużycka 16).

Wszystkim Klubowiczom z aktywnym członkostwem, których klubem macierzystym jest Smart Gym Gliwice Kolberga lub osobom, które trenują w tym klubie przysługuje możliwość darmowego zamrożenia karnetu.

 

Zapoznaj się z odpowiedziami na często zadawane pytania:

 

JAK DŁUGO KLUB BĘDZIE NIECZYNNY?

Nasz zespół intensywnie pracuje nad przywróceniem klubu do stanu sprzed pożaru. Dokładamy wszelkich starań, aby wydarzyło się to jak najszybciej. Na ten moment przewidywany okres zamknięcia klubu to ok. 2 miesiące.

W KTÓRYCH KLUBACH MOGĘ TRENOWAĆ?

Trenować możesz we wszystkich klubach Smart Gym. Najbliższe lokalizacje: Smart Gym Gliwice Politechnika, ul. Łużycka 16 oraz Smart Gym Zabrze Arena, ul. Roosevelta 81. Oba kluby czynne są 24/7.

CZY MOGĘ ZAMROZIĆ KARNET?

Tak. Jeśli nie zdecydujesz się kontynuować treningów w pozostałych naszych klubach dajemy Ci możliwość bezpłatnego zamrożenia karnetu na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia, do czasu ponownego otwarcia klubu. Aby zamrozić karnet napisz na adres: manager.gliwicekolberga@smartgym.club.

BIORĘ UDZIAŁ W SMART CHALLENGE, GDZIE MOGĘ ZDOBYĆ PIECZĄTKĘ?

Wyzwanie możesz kontynuować w dowolnym naszym klubie. Przypominamy, że Smart Challenge trwa do 23 września 2023 r.