Gym Beat - trenuj do muzyki na żywo!

Już w listopadzie powraca do Smart Gym jedyny w swoim rodzaju cykl GYM BEAT! Zapraszamy do naszego klubu w Katowicach na pierwsze granie, które się odbędzie 10 listopada w godzinach 18:00 – 21:00. Wpadajcie do nas i ćwiczcie do muzyki na żywo!

GYM BEAT to cykl unikalnych wydarzeń w klubach Smart Gym. DJ Key Cee pomoże wam wznieść się na zupełnie nowy poziom treningu. Zapomnijcie o słuchawkach! Gwarantujemy wybuchową mieszankę stylów, która naładuje was wszystkich pozytywną energią. Tak rewelacyjną atmosferę, idealną na trening, znajdziecie tylko w Smart Gym!

DJ’a usłyszycie w strefach cardio waszych klubów, a muzyczny rozkład znajdziecie poniżej. 

GYM BEAT. PRZYJDŹ I ĆWICZ DO MUZYKI NA ŻYWO!

10.11 (piątek) – Smart Gym Katowice 4 Wieże (Dni Otwarte)

23.11 (czwartek) – Smart Gym Gliwice Politechnika

30.11 (czwartek) – Smart Gym Zabrze Arena

6.12 (środa) – Smart Gym Katowice 4 Wieże

14.12 (czwartek) – Smart Gym Ruda Śląska

21.12 (czwartek) – Smart Gym Zabrze Arena