Druga edycja Smart Challenge już 2019!

To już pewne – druga edycja akcji Smart Challenge ruszy w 2019!

Wasze zainteresowanie pierwszą edycją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego chcemy ponownie dać Wam możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami. Mamy nadzieję, że wyrobiliście sobie nawyk treningów w naszych klubach, druga edycja powinna pójść Wam jak z płatka 😉

W pierwszej edycji rozdaliśmy aż 6 tys. specjalnych książeczek, które rozeszły się jak świeże bułeczki, dlatego kto wie, może tym razem będziemy mieli dla Was ich więcej? Łącznie, odebraliście aż 10 425 szt.  wszystkich nagród gwarantowanych, najliczniej walczyli o nie Klubowicze Smart Gym Zabrze Arena (2 259 szt.), Smart Gym Katowice 4 wieże (1 927 szt.) oraz Smart Gym Katowice Wodospady (1 803 szt.).

O szczegółach oraz dokładnej dacie startu drugiej edycji  jeszcze Was poinformujemy, śledźcie naszą stronę oraz profile na Facebook’u.

Jednak już teraz zobaczcie jakie przygotowaliśmy dla Was nagrody gwarantowane – jest o co walczyć! Liczymy na Waszą aktywność również podczas drugiej edycji!

 

Bidon Smart Gym                            Lunchbox Smart Gym                                       Słuchawki bluetooth Smart Gym

bidon Smart Gym lunchbox_smart_gymsluchawki_smart_gym

 

Workoplecak Smart Gym                              Smart Bransoletka

worek_smart_gyn    smart_watch_smart_gym