31.10 OTWARCIE KLUBÓW SPORTOWYCH SMART GYM!

UWAGA, ZMIANA!
Ważna informacja z ostatniej chwili! Zgodnie z opublikowanym dziś rozporządzeniem Kluby Sportowe Smart Gym czynne są tylko do piątku, 06.11! Od soboty (7.11) Smart Gym Katowice 4 Wieże, Smart Gym Katowice Wodospady oraz Smart Gym Gliwice Politechnika będą nieczynne do odwołania.
Wszystkie karnety zostaną zawieszone od 7.11.

 

Klubowicze!

Doskonale wiemy, że długo czekaliście na ten dzień! Cieszymy się, że w końcu możemy przekazać Wam dobre wieści! Już w sobotę (31 października) otwieramy Kluby Sportowe Smart Gym! Przeanalizowaliśmy wszystkie za i przeciw i przygotowaliśmy część naszych klubów do zajęć sportowych.

 

OFICJALNIE OGŁASZAMY MISTRZOSTWA SMART GYM W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC!

Zacznij się do nich przygotowywać już od soboty (31.10.2020) w klubach:

 • Smart Gym Katowice Wodospady,
 • Smart Gym Katowice 4 Wieże,
 • Smart Gym Gliwice Politechnika.

 

Jak to się stało, że otwieramy?

Kluby otwieramy na nowych zasadach, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dopuszcza się prowadzenie działalności siłowni, klubów i centrów fitness przeznaczonych dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole. Zgodnie z rozporządzeniem z klubów mogą korzystać:

 • osoby przygotowujące się do zawodów sportowych,
 • osoby, które przygotowują się do mistrzostw w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc, organizowanych przez Smart Gym (Regulamin mistrzostw tutaj),
 • osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 6:00-23:00, sobota-niedziela: 8:00-22:00. W godzinach od 14:00 do 14:30 kluby pozostają zamknięte na czas przerwy technicznej na potrzeby dezynfekcji powierzchni i wentylacji pomieszczeń.

 

Jak zacząć przygotowania?

W klubie będą odbywać się tylko zorganizowane zajęcia sportowe, na które obowiązują zapisy.

 • Zapisy na zorganizowane zajęcia sportowe w Strefie Open – Jeśli posiadasz już konto w panelu Klienta zapraszamy do rejestracji na zajęcia: online lub w rececpji klubu.
 • Zapisy na zorganizowane zajęcia sportowe na sali fitness – Jeśli posiadasz już konto w panelu Klienta zachęcamy do rejestracji na zajęcia: online lub w rececpji klubu.

Ważne! Jeśli się zapisałeś, a coś Ci wypadło, wypisz się i zwolnij miejsce, minimum 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem zajęć. Link do zapisów tutaj

 

Zobacz jakie zorganizowane zajęcia sportowe mamy dla Ciebie!

 • Grafik Smart Gym Katowice 4 Wieże TUTAJ
 • Grafik Smart Gym Katowice Wodospady TUTAJ
 • Grafik Smart Gym Gliwice Politechnika TUTAJ

 

Odmrażamy karnety!

Wszystkie karnety od soboty (31.10) zostają odwieszone. Jeśli nie chcesz korzystać z klubów na nowych zasadach, masz 7 dni, aby zgłosić do BOKu zawieszenie karnetu. Zawieszenie jest bezpłatne.

Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Kontakt: bok@smartgym.club lub tel. 12 200 28 00.

Ważna informacja dla osób w wieku 60+ oraz Klubowiczów z Karnetem OPEN 420 dni: Wasze karnety pozostaną zawieszone. Jeśli chcecie trenować w klubach sportowych Smart Gym – wymagane jest odwieszenie karnetu. Karnet można odwiesić samodzielnie w Panelu Klienta lub podczas wizyty w klubie w multimedialnym kiosku. Jeśli potrzebujesz pomocy – skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

 

Wznawiamy i przedłużamy Mini Challenge 3!

Wracasz, by przygotować się do mistrzostw? W ciągu 9 dni, tyle zabrał nam lockdown, możesz dokończyć rozpoczęte wyzwanie. Jeśli nie zdążyłeś ukończyć wyzwania, teraz ponownie możesz zbierać pieczątki i zgarnąć powerbank!

Akcja Mini Challenge 3 w dalszym ciągu zostaje zawieszona dla osób, które nie wpisują się w powyższe wymagania dotyczące korzystania z klubów sportowych Smart Gym. Takie osoby, będą mogły dokończyć challenge po ponownym otwarciu klubów w poprzednim modelu.

 

Zasady bezpieczeństwa

Pamiętajcie, że dobry trening to bezpieczny trening! Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk m.in. przy wejściu do klubu. Prosimy również o dezynfekowanie sprzętu po zakończonych ćwiczeniach (środki dezynfekcji dostępne w całym klubie). Obowiązkowe jest także zakrywanie ust i nosa na terenie klubów – jednak w trakcie wykonywania ćwiczeń maseczka ochronna nie jest wymagana. Jeśli czujecie się niewyraźni – zostańcie w domu. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i osób w naszym otoczeniu!

 

Jesteście sportowcami macie karty i pakiety sportowe (OK System, Fit Profit, Fit Sport, Benefit Systems) akceptowane przez naszą sieć? W takim razie również możecie korzystać z Klubów Sportowych Smart Gym!