Grafik

Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Bootcamp
Paweł
Sala fitness / 60 min
Płaski brzuch
Damian
Sala fitness / 60 min
Pośladki bum-bum
Łukasz
Sala fitness / 60 min
Wake Up Morning
Weronika
Sala fitness / 60 min
BPU
Judyta
Sala fitness / 60 min
9:00
Step&Shape
Weronika
Sala fitness / 60 min
Smart Start
Siłownia / 60 min
Bike basic
Gosia
Sala fitness / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Judyta
Sala fitness / 60 min
10:00
Smart Start
Siłownia / 60 min
Smart Start
Siłownia / 60 min
Smart Start (w 2. i 4. weekend miesiąca)
Siłownia / 60 min
Smart Start (w 2. i 4. weekend miesiąca)
Siłownia / 60 min
Body Sculpt
Oliwia
Sala fitness / 60 min
Zumba
Jagoda
Sala fitness / 60 min
11:00
Bootcamp
Paweł
Sala fitness / 60 min
12:00
Box
Paweł
Sala fitness / 60 min
16:00
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka
Sala fitness / 60 min
Interval
Tomek
Sala fitness / 60 min
17:00
TBC
Karolina G.
Sala fitness / 60 min
Interval
Marek
Sala fitness / 60 min
Tabata
Marek
Sala fitness / 60 min
Stretching
Tomek
Sala fitness / 60 min
Pośladki bum-bum
Damian
Sala fitness / 60 min
18:00
Salsation
Karolina G.
Sala fitness / 60 min
Smart Start
Siłownia / 60 min
Siłowy Trening Obwodowy
Marek
Sala fitness / 60 min
Salsation
Jagoda
Sala fitness / 60 min
Tabata
Damian
Sala fitness / 60 min
19:00
Smart Pump
Karolina T.
Sala fitness / 60 min
Zumba
Monika
Sala fitness / 60 min
Salsation
Karolina G.
Sala fitness / 60 min
Smart Start
Siłownia / 60 min
Bike fat burn
Gosia
Sala fitness / 60 min
Smart Pump
Ola
Sala fitness / 60 min
20:00
Smart Start
Siłownia / 60 min
Smart Start
Siłownia / 60 min
Bike interval
Ola
Sala fitness / 60 min
Smart Start
Siłownia / 60 min
Bike fat burn
Karolina T.
Sala fitness / 60 min
TBC
Karolina G.
Sala fitness / 60 min
Stretching
Gosia
Sala fitness / 60 min
20:15
Body Sculpt
Oliwia
Sala fitness / 60 min
21:00
Zumba
Ania K.
Sala fitness / 60 min
21:15
Płaski brzuch
Damian
Sala fitness / 60 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF