Zapraszamy do wyjątkowej Strefy Oldschool!

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Z przykrością informujemy, że Strefa WF w klubie Smart Gym Ruda Śląska przeszła do historii. Z pewnością będziemy ją bardzo miło wspominać, a tymczasem WITAMY STREFĘ OLDSCHOOL!

Już teraz wszystkich naszych klubowiczów zachęcamy do korzystania z wyjątkowej strefy, w której poczujecie klimat siłowni z dawnych lat. Strefa Oldschool to wyjątkowy projekt sieci Smart Gym, który zakłada stworzenie specjalnych stref, oferujących wyjątkową, „oldschoolową” atmosferę. Czym różni się ta strefa od innych? Tutaj możecie poćwiczyć na wyjątkowym sprzęcie, często mozolnie wyszukiwanym przez naszych specjalistów w najodleglejszych zakątkach kraju. To tutaj możecie znaleźć żeliwne hantle, wiekowe talerze i gryfy. To tutaj skorzystacie z wysłużonych maszyn, pamiętających czasy małych, osiedlowych siłowni.

W Strefie Oldschool obowiązuje nieco zmodyfikowany regulamin. Możesz zdecydowanie więcej! Lubisz ćwiczyć w klapkach? Zapraszamy do Strefy Olsdchool! Najlepiej czujesz się bez koszulki? Wpadaj do Strefy Oldschool!