Zmiany w sieci Smart Gym

Drogi Klubowiczu, dnia 20 lipca 2017 roku doszło do podpisania umowy, na podstawie której przekazujemy innej spółce 4 nasze kluby.

Wśród klubów, które zostaną przekazane znalazły się kluby Smart Gym w Sosnowcu (Dom Towarowy Sezam), Opolu (Centrum Rozrywki Kubatura), Bielsku-Białej (Galeria Handlowa Sfera) oraz w Zabrzu (ul. Wolności 273). Od dnia 1 października powyższe kluby nie będą już funkcjonować pod marką Smart Gym. Pracownicy przejmowanych klubów mają zagwarantowane zatrudnienie.

Jako Klient naszej sieci będziesz mógł w dalszym ciągu – w ramach posiadanego karnetu lub karty sportowej – korzystać z pozostałych obiektów Smart Gym.

Decyzja o sprzedaży klubów była zaplanowana i przemyślana. Mamy na uwadze dobro Twoje – naszego Klubowicza – jak i pracowników, dlatego będziemy się starać, by korzystanie z naszych usług wciąż było dla Ciebie przyjemnością. Jednocześnie zapewniamy, że nie zwalniamy tempa – już teraz planujemy kolejne otwarcia, między innymi nowych klubów w Katowicach oraz rozbudowę klubu Zabrze Arena.

Jesteśmy świadomi Twojego przywiązania do klubów, które nie będą już częścią naszej sieci. Zdajemy sobie sprawę z tego, że być może trenowałeś z nami od samego początku istnienia Smart Gym. Dlatego też pozostajemy otwarci na Twoje sugestie. Stawiamy przede wszystkim na podwyższenie jakości wyposażenia i usług w klubach, które pozostają w sieci, jak i na budowę kolejnych inwestycji na najwyższym poziomie. Jesteśmy dla Ciebie i to się nie zmieni.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzasz i mamy nadzieję, że wciąż będziesz trenować w naszych klubach. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, by treningi przynosiły Ci satysfakcję, zapewniając najlepszy sprzęt do ćwiczeń, szeroki wachlarz zajęć fitness oraz najlepszą kadrę, którą dobrze znasz.

Do zobaczenia na kolejnych treningach!

Zespół Smart Gym


PRZECZYTAJ!

W związku z przejęciem klubów zaktualizowaliśmy
Regulamin sieci Smart Gym i Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

Masz prawo do rezygnacji z karnetu bez zachowania okresu wypowiedzenia ze skutkiem na ostatni dzień obowiązywania karnetu.


PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
W ZWIĄZKU ZE ZMIANAMI

 1. Czy po zmianach wciąż mogę korzystać z oferty wszystkich klubów Smart Gym?

Od 1 października 2017 r. możesz wciąż korzystać z innych klubów, które pozostaną w sieci Smart Gym.

 1. Do kiedy mogę trenować w klubach w Sosnowcu, Bielsku-Białej, Opolu oraz w klubie Zabrze Galeria?

W tych klubach możesz trenować do dnia 30 września 2017 r. włącznie, do godziny 23:59.

 1. Jestem Klientem klubu w Sosnowcu, Opolu lub Bielsku-Białej. Mój obecny karnet kończy się w połowie września. Chciałbym trenować w swoim klubie jeszcze do 30 września. Co mam zrobić?

Do końca okresu obowiązywania obecnego karnetu możesz korzystać z usług klubów w Sosnowcu, Bielsku-Białej i Opolu. Po zakończeniu okresu obowiązywania obecnego karnetu możesz skorzystać z Promocji „Karnet dopełniający”. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

 1. Kto może skorzystać z Promocji „Karnet dopełniający”?

Z promocji mogą skorzystać obecni Klienci, których klubem macierzystym jest klub Smart Gym zlokalizowany w Opolu, Bielsku-Białej lub Sosnowcu oraz nowi Klienci, którzy przy rejestracji wybiorą jeden z wyżej wymienionych klubów jako swój klub macierzysty. Karnet dopełniający można zakupić wyłącznie w kiosku multimedialnym znajdującym się w klubie Smart Gym w Sosnowcu, Bielsku-Białej lub Opolu.

Z promocji możesz skorzystać wyłącznie w dniach od 1 do 30 września 2017 roku.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Promocji.

 1. Co to jest karnet dopełniający?

Karnet dopełniający można zakupić wyłącznie w kiosku znajdującym się w klubie Smart Gym w Sosnowcu, Bielsku-Białej lub Opolu. Karnetu dopełniającego nie można zakupić przez aplikację on-line. Karnet ten uprawnia do korzystania ze wszystkich klubów Smart Gym.

Okres obowiązywania Karnetu dopełniającego zależy od daty jego zakupu, w każdym jednak przypadku karnet ten jest ważny do końca dnia 30.09.2017 roku. Karnet ten może obowiązywać maksymalnie 30 dni (w przypadku zakupu w dniu 01.09.2017 roku), a minimalnie 1 dzień (w przypadku zakupu w dniu 30.09.2017 roku).

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Promocji.

 1. Ile kosztuje karnet dopełniający?

Cena zakupu karnetu dopełniającego wynosi 49 zł za 30 dni (w przypadku zakupu w dniu 01.09.2017 roku) i ulega proporcjonalnemu obniżeniu do ilości dni, jakie w miesiącu wrześniu 2017 roku pozostaną do 01.10.2017 roku. Cena Karnetu dopełniającego zakupionego w dniu 30.09.2017 roku wynosi 1,63 zł.

Nowi Klienci przy zakupie karnetu dopełniającego nie wnoszą jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 19 zł.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Promocji.

 1. Trenuję w klubie Smart Gym w Bielsku-Białej, Opolu lub w Sosnowcu. Nie chcę korzystać z promocji. Co teraz?

Możesz korzystać z usług klubu Smart Gym we wskazanych powyżej lokalizacjach w oparciu o Wejściówkę 24 lub Karnet Open zakupiony przed rozpoczęciem Promocji „karnet dopełniający” (to jest przed 01.09.2017 roku), którego okres obowiązywania przypada na wrzesień 2017 roku, ale tylko do końca okresu jego obowiązywania. Klienci, których okres obowiązywania karnetu kończy się w dniu 01.09.2017 roku lub później mogą skorzystać z usług sieci Smart Gym w powyższych lokalizacjach na zasadach określonych w Regulaminie Promocji.

 1. Jestem klientem jednego z przekazywanych klubów, wykupiłem karnet na kolejne miesiące. Czy mogę nadal ćwiczyć tam (w klubie pod inną nazwą) na tych samych warunkach i wykorzystać karnet, który posiadam?

Po zmianie właściciela, tj. od 1 października 2017 r. Twój karnet przestanie obowiązywać w klubach, które zostały przejęte. Karnet wciąż będzie umożliwiał Ci trenowanie w pozostałych pięciu klubach Smart Gym w Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Gliwicach i Katowicach oraz w przyszłych klubach Smart Gym.

 1. Czy moje dane zostaną przekazane nowemu właścicielowi klubu, w którym obecnie trenuję?

Administratorem danych osobowych pozostanie Platinium Wellness Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Juliusza Lea 116 (właściciel klubów Smart Gym). Przejście wybranych klubów na nowego właściciela nie będzie wiązało się z przekazaniem Twoich danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane są z poszanowaniem zasad przewidzianych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2015 r., 2135 z późn. zm.).

 1. W związku ze zmianą Regulaminu sieci chciałbym rozwiązać umowę. Jak to zrobić?

Wypełnij i formularz rezygnacji, który możesz pobrać tutaj i prześlij mailowo na adres bok@smartgym.club lub pocztą tradycyjną na adres Platinium Wellness Sp. z o. o. ul. Lea 116, 30-133 Kraków.

 1. Mam wykupiony karnet na 3 miesiące z góry (lub więcej), chcę rozwiązać umowę. W jaki sposób mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy za karnet?

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta mailowo na bok@smartgym.club.

 1. Chciałbym rozwiązać umowę i przerwać swój karnet do klubów Smart Gym. Czy mogę odzyskać kwotę, którą uiściłem tytułem opłaty aktywacyjnej.

Zgodnie z brzmieniem §1, pkt. 8 Regulaminu sieci klubów Smart Gym

„Opłata aktywacyjna – bezzwrotna opłata, którą ponosi Nowy Klient w związku z przypisaniem członkostwa w klubach sieci Smart Gym.”

nie ma możliwości otrzymania zwrotu opłaty aktywacyjnej.

 1. W jaki sposób będzie dokonany zwrot wniesionej z góry opłaty za karnet w związku z rozwiązaniem przeze mnie umowy?

Wysokość zwrotu jest ustalana proporcjonalnie do ilości niewykorzystanych dni z karnetu – licząc od dnia przekazania klubów, tj. 1 października 2017 r. Zwrotu dokonuje Biuro Obsługi Klienta. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z Biurem mailowo na adres bok@smartgym.club.

 1. Pod koniec lipca zawiesiłem karnet na 90 dni i uiściłem opłatę 3 x 15 zł. Ze względu na zmiany chciałbym zakończyć mój kontrakt. Czy odzyskam opłatę za zawieszenie kontaktu?

Tak, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta mailowo na bok@smartgym.club.

 1. Wciąż chcę być Klientem Smart Gym i korzystać z Waszych usług. Czy od 1 października oprócz zmniejszenia ilości klubów czekają mnie jakieś inne zmiany?

Oprócz zmiany ilości klubów w naszej sieci, zasady korzystania z naszych usług i zasady członkostwa pozostają bez zmian.


Masz pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

Pon. – piąt. 8:00 – 18:00

tel. (12) 200 28 00

mail: bok@smartgym.club